D.U.K.

Kodėl aš moku depozitą?

Depozitas yra Jūsų rizikos dalis (dalinė franšizė). Jei mašiną grąžinate apgadintą, nuostolius išskaičiuojame iš depozito ir neimame jokių papildomų mokesčių už remontą (visą likusią sumą dengia draudimas). Yra galimybė nuolatiniams klientams nemokėti depozito bet tuo atveju brangsta nuoma prikluasomai nuo konkretaus automobilio.

Kada atgausiu depozitą?

Jeigu mokėjote grynaisiais, depozitą grąžiname iš karto, kai grąžinate automobilį. Jeigu mokėjote pavedimu – per 2 sav. Jeigu grąžinate automobilį purviną ir dėl to negalime apžiūrėti, ar mašina neapgadinta, užstatą grąžiname nuplovę mašiną ir įvertinę jos būklę.

Kokiu mokėjimo būdu galiu atsiskaityti?

Šiuo metu galite atsiskaityti grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Kokių dokumentų reikia pasirašant nuomos sutartį?

Reikalingi du dokumentai: vairuotojo pažymėjimas ir tapatybę patvirtinantis dokumentas.

Ką daryti, nutikus gedimui kelyje?

Bet kokiu atveju pirmiausia turite informuoti mus, nesiimti savivališkų veiksmų (priešingu atveju galite netekti depozito).

Ar galiu prasitęsti automobilio nuomą?

Galite, jeigu automobilis nėra rezervuotas. Tačiau bet kokiu atveju stengsimėms rasti optimaliausią sprendimą Jums.

Kiek kilometrų galiu važiuoti? Ką daryti, jeigu nuvažiuosiu daugiau, negu pagal sutartį?

Dienos arba mėnesio limitas priklauso nuo individualaus susitarimo ir sutartos kainos. Viršijus limitą, imame papildomą mokestį, nurodytą sutartyje.

Ar galiu važiuoti į užsienį ( Comforent automobilių nuoma į užsienį ) ?

Galite, jei Jūsų vairavimo stažas ne mažiau 5 metai ir amžius ne mažiau 25 metai. Comforent auto nuomos paslauga - automobilio nuoma kelionėms į užsienį darbui ir automobilio nuoma kelionėms į užsienį turizmui. Kelionėms į ES šalis nuomojame tik dalį mūsų autoparko automobilių. Apie vykimą į ES šalis turite informuoti prieš pasirašant sutartį.  Taikomi papildomi mokesčiai už padidintus kilometražus, nes važiuodami  į užsienį klientai nuvažiuoja žymiai didesnius atstumus nei tie kurie nuomojasi Comforent automobilius kelionėms po Lietuvą.

Ar gali vairuoti automobilį kitas asmuo, jeigu sutartis sudaryta mano vardu?

Gali, jeigu atitinka visus kriterijus (amžius ir vairavimo stažas). Apie tai turite informuoti prieš pasirašant sutartį, kad galėtume į ją įtraukti papildomą vairuotoją.

Ar galiu grąžinti ir paimti automobilį ne darbo metu?

Galite, tačiau tai reikia suderinti iš anksto.  Priklausomai nuo situacijos gali būti taikomas papildomas mokestis.

Ar atgausiu asmeninius daiktus, jeigu netyčia palikau automobilyje?

Už paliktus daiktus neatsakome, tačiau apie radinius, jei pastebime,  informuojame klientus ir juos grąžiname.

Kiek galima vėluoti atiduoti automobilį, kad nepriskaičiuotumėte papildomos paros?

Ne daugiau 3 val. suderinus galimą vėlavimą iš anksto. Jeigu atiduodate automobilį vėliau, negu buvo sutarta, privalote mus informuoti (nepriklausomai nuo to, kiek laiko vėluosite).

Kur patogiausia nuomotis automobilį?

Esame vilniečiai, kauniečiai ir ukmergiškiai. Todėl galima automobilių nuoma Vilniuje (automobilių nuoma Vilniaus autobusų stotyje ir automobilių nuoma Vilniaus oro uoste) , automobilių nuoma Kaune (automobilių nuoma Kauno autobusų stotyje ir automobilių nuoma Karmėlavos oro uoste ir automobilių nuoma Žaliakalnyje K.Petrausko g.) , automobilių nuoma Ukmergėje (autobusų stotis). Taip pat automobilius skubiai ir greitai bei pigiai pristatome ir į aplinkinius rajonus: pigi automobilių nuoma Jonavoje,  pigi automobilių nuoma Širvintose,  pigi automobilių nuoma Anykščiuose,  pigi automobilių nuoma Molėtuose, pigi automobilių nuoma Kėdainiuose . Be abejo galime pristatyti automobilį į bet kurią vietą Lietuvoje ar užsienyje (pvz jei sugedo jūsų asmeninis automobilis kelionės metu ir norite tęsti kelionę kitu automobiliu)